Герметики для димоходів

Герметик для покрівлі "Контур 08" -
однокомпонентний бітумний клей - герметик

Герметик для кровли "Контур 08"

Призначення: Герметизація, ущільнення стиків, заповнення щілин і швів в водостоках, металевих дахах, бітумних, рубероїдних матеріалах і т.п. Приклеювання бітумних покрівельних матеріалів зовні приміщень.

Властивості: Хороша адгезія до пористих і непористих поверхонь (в т.ч. вологих): деревині, бетону, каменю, металу, черепиці, рубероїду та інших бітумних матеріалів. Пластичний. Вологостійкий. Забарвлюється. Не застосовується до поліетилену, каучуку, пластиків, матеріалів, що виділяють олії та розчинники.

Колір: чорний

Обсяг: 280 мл


Герметик для камінів "Lacrysil"

Герметик для каминов "Lacrysil"

Призначення: Для довготривалого ремонту, герметизації з'єднань, тріщин, щілин і стиків в камінах, печах, топках, димоходах. Можливе використання для ремонту вихлопних систем автомобілів і мотоциклів.

Властивості: Готовий до застосування. Відмінна адгезія до металу, цегли, цементу, каменю. Стійкий до прямого впливу вогню. Висока термостійкість до + 1250°C. Газонепроникний після висихання. Не кришиться і не тріскається після затвердіння. Не містить азбесту. Хороша стійкість до морозу і вологи.

Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Не застосовувати герметик для систем центрального опалення, газового обладнання та еластичних з'єднань.

Колір: чорний

Обсяг: 310 мл


Герметик силіконовий "BELIFE" термостійкий

Герметик силиконовый "BELIFE" термостойкий

Високоеластичний однокомпонентний силіконовий герметик стійкий до дії високих температур (до + 600°С), виготовлений за технологією Eco Guard. Екологічно безпечний продукт.

Основні властивості:

  • Відмінна адгезія;
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
  • Стійкість до впливу температур постійна + 300°С, короткочасна до + 600°С;
  • Точність і ефективність дозування.

Області застосування:

  • Герметизація швів схильних до впливу високих температур;
  • Герметизація з'єднань в будівництві і виробництві;
  • Збірка і ремонт кухонної техніки;
  • Герметизація і склеювання частин систем вентиляції, двигунів, насосів.

Колір: червоний.

Обсяг: 310 мл


При установці вентиляційного обладнання, герметики для димоходів є невід'ємним елементом, так як саме вони закріплюють все вироби в необхідному положенні і є речовиною, що заповнює порожнечі. Саме тому даний товар і цінується високо серед клієнтів, а ми готові запропонувати Вам відразу кілька різних варіантів, серед яких Ви обов'язково знайдете кращий.

Всі герметики під димоходи мають підвищену стійкість до високих температур, тому Ви можете бути впевнені в їх довговічності і надійності. Наприклад, деякі наші товари витримують температурний вплив до +1250 градусів за Цельсієм, що є дійсно вражаючим результатом. Але крім цього, герметики на димоходи мають і цілому низкою інших технічних особливостей.

Герметики для димоходів повинні відповідати деяким вимогам, адже інакше вони можуть зруйнується вже через пару використань встановленого димоходу. Але у нас Ви знайдете вузькоспрямовані товари, які обов'язково підійдуть Вам за характеристиками.

Наші герметики на димоходи є не єдиними на ринку, але так, як ми надаємо нашим клієнтам цілий ряд різних товарів, то Ви можете отримати у нас відразу все необхідне. А при досить велике замовлення, ще й заробити істотну знижку, що також є приємним доповненням до якісних товарів.

Наша компанія заснована в 2000 році, і за час існування ми суттєво розширили наш асортимент товарів. Тому сьогодні у нас Ви знайдете не тільки герметик на димоходи, але також спеціальні сажетруски, парасолі, насадки і багато інших спеціальних товарів, що також є достатньо популярними.

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення