Проходки через покрівлю (криза)

Проходки через покрівлю криза

Будь-який клієнт, що займається установкою опалювального обладнання або печі, потребує і в проведенні спеціальної витяжки для такого обладнання. А одним з найбільш практичних варіантів для приватного будинку буде купити прохід через покрівлю (криза), так як саме вони легко встановлюється і не вимагає спеціального обладнання.

Через покрівлю прохід криза являє собою спеціальний гумовий ковпак на металевій основі, який використовується для установки на даху або фасаді будівлі. І саме в нього вставляється, а потім і закріплюється димохід з Вашого обладнання, тому сам процес є досить простим і не вимагає спеціальних навичок. І Ви можете купити кризу (прохід через покрівлю) в нашій компанії за досить низькими цінами.

Завдяки високому ступеню герметизації, прохід через покрівлю (криза) не пропускати опадів з вулиці навіть під час сильних дощів чи снігопадів. Але на жаль, на ринку не рідко зустрічаються менш якісні товари, які не мають подібних характеристик, тому Вам слід з особливою увагою підходити до даного питання.

Через покрівлю криза (прохід) може використовуватися при температурах від -60 до +250 градусів за Цельсієм, тому Ви можете не переживати про різких температурних перепадах, які нерідко змушене витримувати подібне обладнання. І тому багато клієнтів звертаються до нас саме за такими товарами, так як впевнені в якості всіх наших виробів, в тому числі і такого обладнання.

Для того, щоб у нас кризу через покрівлю (прохід) купити, Вам слід провести точні виміри майбутнього місця її розміщення і повідомити цю інформацію нашим співробітникам. І таким чином Ви зможете отримати дійсно індивідуальне виріб повністю під Ваші вимоги та побажання.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення